Şahan DENEN

Şahan DENEN

Şahan DENEN

GESTURK Enerji, yurt içinde ve yurt dışında Fotovoltaik Güneş Enerji Sektöründe fotovoltaik enerji projeleri geliştirmek, mühendislik hizmetleri sunmak, anahtar teslim (EPC) hizmetleri vermek, PV sistemlerde kullanılan ürünlerin tedariğini yapmak ve sistemlere işletme & bakım hizmetlerini en doğru ve tarafsız şekilde sunmak başta olmak üzere enerji sektöründe çok geniş bir alanda faaliyet göstermek için 2017 yılında İzmir/TÜRKİYE’de kurulmuştur.

Enerji sektöründe uygulama tecrübesine sahip uzman kadrosu ve alt yapısı olan GESTURK, güneş panelleri ve invertör üreticileriyle doğrudan işbirliği yapmaktadır. Uluslararası bir toptancı ve sistem entegratörü olarak kaliteli ürünleri, profesyonel mühendisliği ve montajı rekabetçi fiyatlarla birleştirip GES tesisleri kurarak ve bu tesislerin problemsiz çalışmalarını garanti etmektedir. Ayrıca bağımsız sistem entegratörü olarak belirli üretici ve ya kendi ürünleri ile sınırlı kalmadan, müşteri taleplerine ve santral spesifikasyonlarına esnek şekilde yanıt vermektedir.

Güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eden GESTURK gelen tüm talep ve projelerde uzun işletme ömrüne ve yüksek güvenilirliğe sahip ürünleri tercih etmektedir. Kullandığı tüm ürünler kendi sektöründe marka olmuştur.